معرفی فروشگاه

فروشگاه جوملا فروشگاه تخصصی  قالب جوملا به زبان فارسی است که تمامی قالب های موجود بر روی آن توسط طراحان گروه نرم افزاری دیما طراحی شده است.این فروشگاه از سال 84 مشغول به کار شده و  آثار و طراحی های با کیفیت بالا برای کاربران جوملا را تولید می کند.کلیه قالب های این فروشگاه ایرانی بوده و فاقد هر گونه کد سرقت اطلاعات یا کدهای اضافه است.

کلیه محصولات فروشگاه به زبان برنامه نویسی php بوده و از تکنولوژی های html5, Css3 , Jquery در تولید قالب(تمپلیت) بهره می برد. محصولات ما بر روی نرم افزار جوملا و وردپرس که سیستم مدیریت محتوای فارسی برای راه اندازی وب سایت است ، نصب می شوند.

این قالب ها ابتدا در نرم افزار فوتوشاپ طراحی و در نرم افزار دریم ویور با برنامه نویسی تبدیل به قالب جوملا یا وردپرس می شوند. ما در این سایت هیچ قالب خارجی یا قالب تولیدی در سایر سایت ها را نمی فروشیم و تمامی محصولات تولید شده توسط طراحان ما هست.

این فروشگاه خدماتش برای طراحان وب سایت است و محصولات فروخته شده برای کاربرانی است که با جوملا آشنایی دارند. به همین دلیل از همه خریداران خواهشمندیم در صورت عدم آشنایی با جوملا یا وردپرس لطفا خرید نکنند.

مدیر فروشگاه و صاحب امتیاز فروشگاه

مدیر فروشگاه روح الله بلوردی است.

پشتیبانی

پشتیبانی از کاربران از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید صورت می گیرد. شما میتوانید مشکلات خود یا سوالات را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید.

راهنمایی و مشاوره

برای راهنمایی و مشاوره میتوانید از طریق شماره 09124195066 و 09358006036 با آقای روح الله بلوردی برای مشاوره رایگان تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات فروشگاه جوملا :: میترا تمپلیت

فروشگاه میترا تمپلیت برای کسانی که با جوملا آشنا نیستند یا نیاز به قالب های اختصاصی دارند یا سرویس های اختصاصی یا پشتیبانی لازم دارند نیز خدمات ارائه می کند که شرح این خدمات در زیر عنوان می شود :

  1. طراحی قالب اختصاصی جوملا
  2. تبدیل قالب های طراحی شده توسط شما در نرم افزار فوتوشاپ به قالب جوملا
  3. تبدیل نسخه های قدیمی قالب های جوملا به قالب های نسخه جدید
  4. طراحی ماژول و کامپوننت اختصاصی جوملا

خدمات رایگان فروشگاه جوملا

برخی از خدمات فروشگاه جوملا رایگان به کاربران ارائه می شود و برای برخورداری از این خدمات رایگان کافی است تا عضو سایت شوید.شرح خدمات در زیر کامل توضیح داده شده است:

  1. قالب های رایگان مذهبی و مناسبتی : فروشگاه به مناسبت های مختلف قالب های رایگانی را منتشر می کند.
  2. ماژول های رایگان جوملا
  3. کامپوننت های رایگان جوملا